Lettering bez papíru Plná velikost

Lettering bez papíru

 

Téma MODERNÍ KRASOPIS s praktickým použitím

Krasopisné minimum /základní zásady a tipy pro nácvik krasopsaní/ s pestrými možnostmi tvorby na různé druhy materiálů.

aktuální termín workshopu

Více informací

Workshop určený těm, kteří mají již menší zkušenost s handletteringem, nebo se toho nebojí a chtějí si vytvořit pomocí krasopsaní něco zajímavého s naší asistencí. 

S čím tedy můžeme tvořit a co může vzniknout? 

1. DŘEVO:

Tabulky do kuchyně /tabulová barva/ - můžeme je popsat permanentní barvou, či část nechat pro popisky křídou.

Dřevěné destičky vhodné pro věšáky na klíče či například psí obojky  /máme v zásobě různé druhy háčků/- v tomto případě můžeme pro handlettering použít pyrografii, případně dřevo různě patinovat, používat decoupage.

dále máme k dispozici různé dřevěné rámečky, šatní ramínka a podobně

2. KOREK

Krasopis s korkem je skvělá kombinace. Mrkněte do fotografií u této události!

3. SKLO

I kohoutková voda může udělat parádu v líbivé lahvi s krasopisným nápisem. V zásobě máme také sklenice, které jsou vhodné k ukládání potravin jako čočka, krupice a podobně.

4. LÁTKA

Můžete například použít naše zbytky denimu pro upcycling projekt, nebo si krasopisně ozdobit bavlněnou tašku.

PAPÍRU se samozřejmě vyhýbat nebudeme. Máte zajímavou krabici, která potřebuje nátěr a dozdobit hezkým nápisem? Tak s tím si určitě poradíme! Pokud máte z dovolené hezký a hladký KÁMEN, nejlépe tmavé barvy, nenechávejte ho doma! Díky handletteringu z něj vykouzlíte milý suvenýr. 

V rámci workshopu si můžete samozřejmě přetvořit a upravit i vlastní předmět! Pokud máte konkrétní potřebu určitého nátěru a podobně, nebojte se nám napsat.

Tak jako vždy budeme myslet na váš komfort a v ceně workshopu budete mít k dispozici nápoje /káva, čaj, naše citronáda, jahodový ledový čaj, víno/ a vždy se najde něco drobného k zakousnutí. 

Lektorka: Ester

"Miluji přetváření předmětů v něco užitečného a různé dekorativní techniky. Na tento podvečer, který částečně zapadá do naší rodinky krasopisných workshopů a přitom je spojený s různorodým tvořením, které je mi blízké, se proto velmi těším. Pokud si prohlédnete fotogalerii u této události tak zjistíte, že jsem toho vyzkoušela již dost a ráda každému pomohu tak, aby si odnášel domů svůj originální >handmade< ." 

EVENT:

Na přání rádi nachystáme krasopisné tvoření na míru vašemu eventu! Dokážeme zaujmout jakoukoliv věkovou skupinu!

TIP: Navštivte náš blog, kde najdete článek o tom, že krasopis může být také marketingovým nástrojem!

aktuální termín workshopu