Náš tým

Zde se s námi můžete seznámit,

nejraději vás ale poznáme osobně v našem atelieru!


Ty, které za to můžou:

Andrea & Ester

Andy je energie atelieru, speaker, obíhač úřadů, doplňovač vína a mnoho dalšího. Na workshopech bývá párem rukou navíc, které rády pomohou, najdou to co lektorka či naši hosté potřebují a mnoho dalšího. 

Ester má prostě pořád potřebu něco tvořit. Bezhlavě se pustí kdo kdejaké výzvy /s její pomocí se proto můžete pustit do vlastních projektů na hodinových dílnách/. Potkat ji můžete na workshopech moderního krasopisu, různého upcycling tvoření /zpracuje opravdu kde co/ a novinkou v jejím repertoáru je makramé!

Karolína

Pro Karolínu není snad nezdolatelný cíl a oplývá dávkou nebývalé trpělivosti. Nejenže jsou rukodělné práce jejím hobby. Vystudovala oděvní průmyslovku, takže pod jejím vedením vznikají nádherné dekorace například technikou falešného patchworku. Aktuálně ji potkáte na kurzech práce s foamiranem, na workshopech techniky decoupage či pyrografie.  Na firemních akcích je nepostradatelnou posilou ve všem, čím  se zabýváme.

 

Irena


S Iren právě připravujeme workshopy, kde se budeme věnovat voňavým kosmetickým produktům. Šití je jejím hobby a tak připravila workshop šití hraček pro naše nejmenší. Nově se s ní můžete také potkat na workshopech, které se věnují přípravě ekologické drogerie do domácnosti. 

Iren

Jsme rádi, že výzvu ke spolupráci přijala také: 

Kamila

Připravila si po naší poptávce pro vás workshop "Květinový lettering", který je relaxačním doplňkem v rodince krasopisných workshopů a doplňuje tak náš workshop "Moderní krasopis". 

>>více o Kamile, její tvorbě<< 

Kamila