Náš tým

Zde se s námi můžete seznámit,

nejraději vás ale poznáme osobně v našem atelieru!


Ty, které za to můžou:

Andrea & Ester

Andy je energie atelieru, speaker, obíhač úřadů, doplňovač vína a mnoho dalšího. Na workshopech bývá párem rukou navíc, které rády pomohou, najdou to co lektorka či naši hosté potřebují a mnoho dalšího. 

Ester má prostě pořád potřebu něco tvořit. Bezhlavě se pustí kdo kdejaké výzvy /s její pomocí se proto můžete pustit do vlastních projektů na hodinových dílnách/. Potkat ji můžete také například na workshopech, které se věnují sezónním dekoracím, upcyclingu z denimu či hliníkových kapslí. Do workshopů ráda začleňuje handlettering, ze kterého ráda předá rady a triky. 

Karolína

Pro Karolínu není snad nezdolatelný cíl a oplývá dávkou nebývalé trpělivosti. Nejenže jsou rukodělné práce jejím hobby. Vystudovala oděvní průmyslovku, takže pod jejím vedením vznikají nádherné dekorace technikou falešného patchworku, aktuálně ji potkáte na kurzech práce s Foamiranem a na větších akcích je nepostradatelnou posilou ve všem, čím se zabýváme.

 

Irena


S Iren právě připravujeme workshopy, kde se budeme věnovat voňavým kosmetickým produktům. Dále pak šití hraček pro naše nejmenší. 

Iren