Vítejte na naší wifi

wifi pro name hosty

Sdílíme domácnost s puberťákem. Jako každý puberťák se rád druží s kamarády. A dohromady pak všichni ti puberťáci ke svému životu nutně potřebují viset na wifi síti. 

Často se mi stávalo, že se partička ani chlapečků, ani mužů, nasypala k mému psacímu stolu. Nutno přiznat, že na něm panuje chaos, ve kterém se vyznám pouze já sama. Uklízím pouze vyřízené záležitosti, takže tam na mě permanentě něco k vyřízení čeká. Mládežníci ale netoužili sedět za mým stolem, nýbrž centrem jejich pozornosti byl wifi modem, který se nachází na polici za stolem. Začali ho vždy otáčet a jejich cíl byl jediný. Naťukat si do jejich telefonů wifi heslo, které je na štítku zespodu modemu. 

Mohla jsem samozřejmě přenastavit heslo tak, aby bylo lehce sdělitelné. To ale znamená šťourání se v počítači a tak jsem se realizovala s řešením, které mi bylo daleko bližší. 

Umístila jsem heslo sítě na náš botník. Puberťáci to přijali s nadšením a při jejich příchodu jsou připojeni ještě dříve, než se stačí vyzout s tenisek. 

wifi 2


Je to určitě řešení, které je využitelné v různých penzionech, kavárnách a podobně. Podob, ve kterých se dá takové sdělení s wifi heslem vyhotovit je jistě mnoho. 

Členové Kreativklub najdou jednu variantu takové cedulky k vytištění v klubové sekci.

wifi

Nám je ovšem bližší ručně zhotovená forma. Sdělení je pak takové, řekněme citovější. Pokud vás také krasopsaní láká, tak v Kreativatelier pravidelně vypisujeme workshopy, kde se základům krasopsaní věnujeme. Proklepneme si tam různé nástroje i papíry, projdeme písmenko po písmenku a ukážeme si jejich různé líbivé podoby. Naučíme se zásadám, díky kterým můžete svůj rukopis posunout na jinou úroveň. A hlavně. Strávíme milý, relaxačně tvořivý podvečer. U nás v atelieru všem totiž nabídneme kávu, čaj, nebo třeba naši citronádu či sklenku vína. A to v ceně workshopu.


Chcete-li více nahlédnout do toho, jak nás krasopsaní fascinuje,

můžete navštíit facebook skupinku: 

facebook

Kreativní krasopis