Upcycling Plná velikost

Upcycling

UPCYCLING

je o tvoření, kde zpracováváme materiály, které by běžně skončily v odpadu, nebo dáme věcem jinou funkci a rozměr.

Rádi probudíme vaši představivost a předáme naše zkušenosti!

Více informací

Upcycling v Kreativatelier nezná limity.  Můžeme nachystat upcycling tvoření s využítím konkrétního materiálu, případně mix toho nejoblíbenějšího. 

S čím například tvoříme?

Plast: materiál, který se ve velké míře vyhazuje je plast. My umíme z PET lahví vytvořit originální šperky, netradiční dekorace a 3D objekty. A rádi pro tuto kreativní činnost nadchneme i vaše hosty.

Hliníkové kapsle: tvoříme z nich originální šperky /samotné kapsle máme v mnoha barevných variantách/, dále figurky /andílci, skřítci, piráti/ nebo vám předvedeme, že kapsle můžete zpracovat do efektních dekorací při balení dárků.

Denim: je mladistvý, je trendy a nikdy nezestárne. Jen džíny se nám někdy smrsknou. :-) My však víme co s nimi! Nebojte se, že vaše hosty posadíme k šicím strojům! Vystačíme si s tavnými pistolemi, případně pár ručními stehy. Více za nás již k tématu řeknou přiložené fotografie.

Korek:neopomenutelný materiál,  který sám o sobě je vzácnou surovinou. Vinné korky my však do koše nehážeme. Tvořit můžeme originální zápichy do květníků, podtácky, nebo různé figurky s dětmi.

Látky: ať již odstřižky, nebo vyřazené kousky oděvů mohou posloužit pro originální kreativní zábavu. Zužitkujeme je například při tvoření lapačů snů, broží a ozdob na čelenku, nebo rohoží.

Dřevo: a jeho odřezky jsou vysloveně hrou pro fantazii. Navíc je můžeme kombinovat například s malbou akrylovými barvami, či pyrografií.

Papír: kreativní nápady máme v rukávu i z papíru. Staré noviny či firemní tiskoviny mohou posloužit jako materiál na výrobu originálních dekorací.

Sklo: sklenice a skleničky mohou posloužit třeba jako nádobky na odlévané svíčky ze sojového vosku. Nebo jako základ pro lucerničky, které můžeme dekorovat technikou macramé, nebo dle sezónnosti.

Eventy:

Chovat se ohleduplně k životnímu je trend, kterým se progresivní firmy rády prezentují. 

V minulosti jsme s upcycling tvořením působili například v Hypoteční bance, v rámci projetku Český ostrovní dům. 

Zmínit můžeme také večírek pro Nespresso, kde jsme tvořili originální šperky. 

Ve spolupráci s Baby Office jsme pak tvořili i s dětmi. Například na vánočním rodinném eventu pro zaměstnance ve společnosti Bayer, nebo ve Werichově vile pro dalšího bankovního klienta. 

 V této oblasti navíc můžeme nachystat tvoření tak, aby vyhovovalo vašim časovým požadavkům.