Lettering bez papíru Plná velikost

Lettering bez papíru

Krasopsaní na různé materiály

VYZKOUŠÍTE SI: krasopisné minimum/brush, falešná kaligrafie/ a využití handletteringu v praxi

VYTVOŘÍTE SI: dekorativní či užitný předmět dle vlastního vkusu

DOZVÍTE SE: jak můžete přenášet tisk na dřevo, informace o různých barvách, nátěrech, psacích pomůckách a podobně

Workshop je možné poptat jako individuální.

Více informací

Workshop určený těm, kteří mají již menší zkušenost s handletteringem, nebo se toho nebojí a chtějí si vytvořit pomocí krasopsaní něco zajímavého s naší asistencí. 

Kreativatelier je tvořivý prostor, kde máme k dispozici různé materiály, pomůcky a nářadí. Vyjdeme vstříc vašim nápadům. 

S čím tedy můžeme na workshopu tvořit a co může vzniknout?

 1. DŘEVO:

Tabulky do kuchyně /tabulová barva/ - můžeme je popsat permanentní barvou, či část nechat pro popisky křídou.

Dřevěné destičky vhodné pro věšáky na klíče či například psí obojky  /máme v zásobě různé druhy háčků/- v tomto případě můžeme pro handlettering použít pyrografii, případně dřevo různě patinovat, používat decoupage. Dále máme k dispozici různé dřevěné rámečky, šatní ramínka a podobně

2. KOREK

Krasopis s korkem je skvělá kombinace. Mrkněte do fotografií u této události!

 3. SKLO

 I kohoutková voda může udělat parádu v líbivé lahvi s krasopisným nápisem. V zásobě máme také sklenice, které jsou vhodné k ukládání potravin jako čočka, krupice a podobně.

 4. LÁTKA

 Můžete například použít naše zbytky denimu pro upcycling projekt, nebo si krasopisně ozdobit bavlněnou tašku.

 PAPÍRU se navzdory názvu workshopu vyhýbat nebudeme. Máte zajímavou krabici, která potřebuje nátěr a dozdobit hezkým nápisem? Tak s tím si určitě poradíme! Pokud máte z dovolené hezký a hladký KÁMENnejlépe tmavé barvy, nenechávejte ho doma! Díky handletteringu z něj vykouzlíte milý suvenýr. 

 V rámci workshopu si můžete samozřejmě přetvořit a upravit i vlastní předmět! Pokud máte konkrétní potřebu určitého nátěru a podobně, nebojte se nám napsat.

Tak jako vždy budeme myslet na váš komfort a v ceně workshopu budete mít k dispozici nápoje /káva, čaj, naše citronáda/ a vždy se najde něco drobného k zakousnutí. 

Workshopem povede: Ester

"Miluji přetváření předmětů v něco užitečného a různé dekorativní techniky. Na toto dopoledne, které částečně zapadá do naší rodinky krasopisných workshopů se proto velmi těším. Pokud si prohlédnete fotogalerii u této události tak zjistíte, že jsem toho vyzkoušela již dost a ráda každému pomohu tak, aby si odnášel domů svůj originální >handmade< ."