24.01. Moderní krasopis Plná velikost

24.01. Moderní krasopis

Kdy: 24.01. 18  10,00 - 13,00

Handlettering je v kurzu! Konec pouhému datlování do počítače!

Trénink moderního krasopisu vám umožní psát originální pozvánky, krásně nadepisovat obálky, vytvořit nápisy na tabule tak, že je žádný kolemjdoucí nepřehlédne!

V ceně workshopu je japonský štětcový fix a našepísanka "Krasopis štětcem"!

Více informací

6 Produkty jsou na skladě

890 Kč

Handlettering, krasopísmo, krasopsaní, fake calligraphy... to jsou všechno pojmy, kterými by se dal vystihnout tento workshop. Dostane se vám na něm mnoho rad a doporučení jak technicky zvládat tahy, dostanete tipy na různé tvary písmenek a to vše budete zkoušet na námi připravených cvičných listech. Pověnujeme se i tzv. fake calligraphy a stínování, díky čemuž můžete vyšperkovat i ty méně zdařilé pokusy. Budeme písmo trénovat a pilovat, vyzkoušíte si i psaní duhovými barvami a různými jinými nástroji. Na závěr si budete moci nadepsat desky, které dostanete domů. 

Průběh workshopu: 

seznámení s pomůckami a krátký teoretický úvod

práce se cvičnou písankou pro štětcové techniky 

základní seznámení se s perkem /typy hrotů, vhodné papíry/

kreativní závěr s možností vytvořit si například přání, nebo obrázek do rámečku /tuto část je možné dle zájmu a tvůrčího zaujetí  prodloužit do 20,30h./

Náš workshop navštěvují například floristky /tvorba originálních visaček na květinové vazby/, svatební koordinátorky /svatební menu, cedulky na stůl, seznamy hostů aj./, nebo provozovatelé podniků, kteří využijí ručně psané nápisy na menu, vývěsní štíty, upoutávky na provozovny a podobně.

Zaujal vás tento workshop jako dárek pro někoho blízkého? V nabídce máme nyní zvýhodněný voucher na kombinaci dvou workshopů /MODERNÍ KRASOPIS + LETTERING BEZ PAPÍRU - popis workshopu najdete v kategorii "Témata a techniky"/. Rovněž na samostatný workshop vám můžeme zhotovit dárkový voucher.

Workshopem povede: Ester