Jarní tvoření Plná velikost

Jarní tvoření

Jaro na eventech

Chcete připravit svým zákazníkům / klientům / kolegům nevšední program? 

Chcete oživit vaši událost tradiční, či naopak nevšední jarní tvorbou?

Pokud máte nějaké nevšení přání, oslovte nás! Hledat vhodná řešení je pro nás výzva!

Více z naší tvorby najdete v kategorii "Témata & Techniky".

Více informací

V našem atelieru pracujeme s mnoha materiály a technikami.  Nenechte se proto limitovat naší nabídkou, která je především inspirací. 

Aktivity plánujeme pro účely firemních eventů tak, aby činnost nebyla časově příliš náročná a hosté se u ní měli dle zájmu možnost postupně prostřídat. Snažíme se mít vždy i více variant tak, aby si na své přišli jak zručnější, tak manuálně méně zkušení. Domluvit si lze i tvoření, kdy naše lektorka tvoří "na přání" pro vaše hosty.

Jsme nadšenci do upcycling projektů! Chovat se ohleduplně k naší planetě je trendem, který nás velmi oslovuje. Při naší tvorbě si však velmi zakládáme na estetice a tak se nemusíte bát, že výrobky budou působit nevhodným dojmem. Používáme korek, hliníkové kapsle, dřevo a jiný materiál. Tvořit můžeme jistě s materiály zcela dle vašeho výběru. 

Naše aktivity nejsou pouze pro ženy! Možná je to těžko uvěřitelné, ale na našich akcích se i muži zapojí například do výroby andílka za pomoci šperkařských komponentů. Vždyť drobná pozornost manželce může vyžehlit pozdní příchod z večírku. :-) Připravit můžeme však i práci s pyrografickou pájkou, což už je tvoření, kterým ani muži libující si v hrubším nářadí, nepohrdnou. 

Neopomeneme detaily! Zdůraznění firemní značky a vhodné balení je samozřejmost. Rádi s vámi prodiskutujeme, co můžeme připravit předem! Visačky s firemním razítkem, vhodné balení a podobně. 

Některá z jarních témat jsme vytipovali a blíže popsali.

Stačí navštívit náš BLOG

Chcete nahlédnout, jaké akce jsme pomáhali realizovat? 

Kreativatelier Event