Programy na vánočních večírcích Plná velikost

Programy na vánočních večírcích

vánoční večírek

Chcete připravit svým zákazníkům / klientům / kolegům nevšední program? 

Zajistíme originální zábavu v podobě výroby drobného handmade dárku, který si návštěvníci stihnout vyrobit i mezi jednotlivými drinky či tancem! 

Pokud máte nějaké nevšení přání, oslovte nás! Hledat vhodná řešení je pro nás výzva!

Více z naší tvorby najdete v kategorii "Témata & Techniky".

Více informací

V našem atelieru pracujeme s mnoha materiály a technikami.  Nenechte se proto limitovat naší nabídkou, která je především inspirací. 

Aktivity plánujeme na firemních večírcích tak, aby činnost nebyla časově příliš náročná a hosté se u ní měli dle zájmu možnost postupně prostřídat. Snažíme se mít vždy i více variant tak, aby si na své přišli jak zručnější, tak manuálně méně zkušení. 

Jsme nadšenci do upcycling projektů! Chovat se ohleduplně k naší planetě je trendem, který nás velmi oslovuje. Při naší tvorbě si však velmi zakládáme na estetice a tak se nemusíte bát, že výrobky budou působit nevhodným dojmem. Používáme korek, hliníkové kapsle, dřevo a jiný materiál. Tvořit můžeme jistě s materiály zcela dle vašeho výběru. 

Naše aktivity nejsou pouze pro ženy! Možná je to těžko uvěřitelné, ale na našich akcích se i muži zapojí například do výroby andílka za pomoci šperkařských komponentů. Vždyť drobná pozornost manželce může vyžehlit pozdní příchod z večírku. :-) Připravit můžeme však i práci s pyrografickou pájkou, což už je tvoření, kterým ani muži libující si v hrubším nářadí, nepohrdnou. 

Neopomeneme detaily! Zdůraznění firemní značky a vhodné balení je samozřejmost. Rádi s vámi prodiskutujeme, co můžeme připravit předem! Visačky s firemním razítkem, vhodné balení a podobně. 

Co se nám tedy pro účel večírků osvědčilo? 

- výroba vánočních andílků: ve fotogalerii můžete vidět jak andílky z recyklovaných hliníkových kapslí, tak z korálků, či korku

- vtipné obrázky a texty do šperkařských lůžek: v atelieru pracujeme i s křišťálovou pryskyřicí, pro tento účel však volíme již připravené čočky. Návštěvníci si tak mohou cokoliv nakreslit, vepsat, či použít již předtištěné motivy

- voňavá kosmetika: vlastní mix koupelové soli, kde si návštěvníci sami zvolí svoji bylinnou a aroma kombinaci, vyrobí si koupelové bomby či mýdla. I tak mohou vzniknout drobné handmade pozornosti.

- vypalováni do dřeva či korku pyrografickou pájkou, například podtácky pod hrnečky a jiné

- tvoření vánočních stromků ze starých knih

- vánoční ozdoba na přání / rychlá decoupage či jiná technika, možnost přítomnost lektorky moderního krasopisu, který může nadepisovat například jména na přání/

- tvoření vánočních visaček /zdobení flitry, výseky s vánočními motivy a podobně/ + I zde možnost lektorky moderního krasopisu, která bude visačky nadepisovat dle přání. 

Chcete nahlédnout, jaké akce jsme pomáhali realizovat? 

Kreativatelier Event