17.01. Šperky a ozdoby z pryskyřice Plná velikost

17.01. Šperky a ozdoby z pryskyřice

Kdy: 17.01. 17,30-20,00 hod. 

KŘIŠŤÁLOVÁ PRYSKYŘICE

 je úžasný materiál nejen k výrobě originálních šperků. S námi se naučíte materiál zpracovávat, dozvíte se další možnosti využití pryskyřice i pro jiné účely a vyrobíte si min. 2ks vlastních výrobků. /Počet dle objemu pryskyřice/.

Hotové výrobky musí min. 48 hod. tuhnout. Výrobky vám následně předáme či zašleme poštou.

Více informací

8 Produkty jsou na skladě

990 Kč

Na tomto workshopu se dozvíte jaké jsou druhy pryskyřice a jak si na trhu tento materiál vybrat. Věnovat se vám bude lektorka, která má bohaté zkušenosti s pryskyřicí a také materiálem fimo. O pryskyřici se dozvíte spoustu užitečných informací pro hladký start při práci s tímto materiálem. Vyberete si, jaký druh šperku si vyrobíte. Každý si vyrobí 2ks. K výběru budete mít různé přívěsky, náramek a další možnosti. Zahrnut je i výběr doplňků k zalití a také barvy, kterými bude možné si pryskyřici natónovat. 

Pryskyřice umožňuje uchovat si milou vzpomínku. Jak? Zapracovat si lze do pryskyřice drobný kamínek, mušličku, špetku písku z navštívené pláže a mnoho dalšího. Pokud něco podobného máte, neváhejte si vzít s sebou! 

Jako na našich ostatních workshopech je v ceně k dispozici káva, čaj, případně víno a také naše citronáda a jahodový ledový čaj. K vašemu občerstvení chystáme také něco drobného k zakousnutí. 


Workshop je vhodný pro dospělé a začátečníky. Těm zdatnějším, kteří se již s pryskyřicí setkali můžeme nabídnout vzájemnou výměnu zkušeností v kreativní a přátelské atmosféře a výběr různých forem k práci. 

Lektorka: Růženka