25.09. Moderní krasopis - Plzeň Plná velikost

25.09. Moderní krasopis - Plzeň

Kdy: 25.9.2018 17-19,30 h. !!! PLZEŇ !!!

 Kreativatelier jede s workshopem

MODERNÍ KRASOPIS

do Plzně!

Více informací

2 Produkty jsou na skladě

Upozornění: poslední kus skladem!

980 Kč

Líbí se vám ruční psaní? Myslíte si, že to v dnešní době klávesnic není zbytečné, hezky psát? Považujte ručně napsaný vzkaz či přání za půvabné a osobité? Pak je tento workshop něco, co vás bude bavit!

Handlettering, krasopísmo, krasopsaní, fake calligraphy... to jsou všechno pojmy, kterými by se dal vystihnout tento workshop. Dostane se vám na něm mnoho rad a doporučení jak technicky zvládat tahy, dostanete tipy na různé tvary písmenek a to vše budete zkoušet na námi připravených cvičných listech. Pověnujeme se i tzv. fake calligraphy a stínování, díky čemuž můžete vyšperkovat i ty méně zdařilé pokusy. Budeme písmo trénovat a pilovat, vyzkoušíte si i psaní duhovými barvami a na závěr si můžete nadepsat desky, ve kterých si písanku odnesete domů. 

Workshop je vhodný pro ty, kteří se s technikami moderního krasopisu teprve seznamují, nebo pro ty, kteří tímto způsobem relaxují a chtějí se seznámit s tipy od někoho jiného. 

Věnovat se budeme převážně štětcovým technikám, vyzkoušíme si ale i různé linery a bude příležitost osahat si i kaligrafická perka.

Workshopem povede Ester z Kreativatelier, která se těmto workshopům věnuje v Praze, sama prošla několika kurzy a hlavně dlouhodobým tréninkem docílila toho, že má toho spoustu, co vám ráda ukáže a předá. 

Do vašich desek se šňůrkou, které jsou vhodné k dekorování krasopisem dostanete: 

naši písanku "Krasopis štětcem"

štětcový fix

další cvičné listy a různé druhy papírů /akvarelový, černý aj./ 

Kde se bude workshop konat: MUZEUM Knihy & tisku, Plovární 20, Plzeň