Makramé XXL lapač snů Plná velikost

Makramé XXL lapač snů

Kdy: v dopoledním termínu dle domluvy

workshop

LAPAČ SNŮ XXL

pro 2 osoby

Více informací

10 Produkty jsou na skladě

3 400 Kč

1 700 Kč za osobu

Makramé je technika, která je známá také jako drhání a v současnu zažívá opětovný zájem. Její podstatou je vázání různých typů uzlů. Touto technikou mohou vznikat šperky, kabelky i bytové dekorace. My se zaměříme na vytvoření nástěnné dekorace v podobě obřího lapače snů. Lapače ladí jak s módním scandi stylem v interiérech, tak v exteriérech jako dekorace v boho stylu. 

Obdarujte své blízké novou dovedností, relaxem v podobě kreativní aktivity. Postaráme se o ně v našem útulném atelieru, kde máme po ruce vše, co můžeme v zápalu kreativity potřebovat! Našim hostům je vždy k dispozici čaj, káva a případně další nápoje dle aktuálních zásob.

O workshopu: 

Na začátku se naučíte na vhodné přízi techniku jednotlivých smyček. Trénujeme na materiálu, kde jednotlivé uzlíky dobře vyniknou a lépe se tak v jejich podobě zorientujete. Poté se vrhneme na samotný lapač snů. Pracovat budeme s mohutnější přízí, takže i ti, kteří se s drháním doposud nesetkali svůj lapač skutečně dokončí.

Pro dozdobení lapače budeme mít k dispozici různé druhy šňůrek a v případě zájmu také peříčka, či naše handmade peříčka vyrobená z překližky, takže si na své přijdou i alergici na peří. 

Na workshop si rezervujte alespoň 3,5 hodiny. V zápalu kreativity můžeme i o něco protáhnout.

Workshopem povede:  Ester

Na její Instagram profil věnovaný makramé se můžete mrknout zde

lapač snů