Kategorie

REKLAMA

adventní tvoření

voňavý anděl

Chcete se na chvíli zastavit a strávit ji tvořivou činností? Vyzkoušejte si anděla dle našeho návodu. Pokud se do něj nezamilujete sami, určitě potěší někoho jako dárek. 

anděl s levandulí

Budete potřebovat: 

- sušenou levanduli

- zbytek pevnější látky /Já zvolila denim, protože ho miluju a jelikož se to o mě ví, končí mnoho nepadnoucích džín u mě jako matroš na tvoření. Jestli chcete však být "in" a navodit více zimní dojem, tak frčí manšestr./

- velký dřevěný korálek /Eventuelně nahradíte kuličkou z papírové drti z hobbymarketu./

- velký zlatý knoflík

- vázací drát, kousek provázku a permanentní fix

- křídla vystřižená nejlépe ze zlatého papíru /ta má jsou z tvořivého balení z DM drogerie/

- kousek krajky či stužky 

lavender angel

Postup: 

Na korálek fixem nakreslete vlásky a očka. Podlouhlý kus denimu přeložte napůl tak, ať je naruby a sešijte po stranách. /Představte si užší žínku/ a poté otočte nalíc. Větším zlatým knoflíkem, který bude sloužit jako svatozář provlékněte kus drátku /já použila také zlatý, ca 12cm/ tak, aby v knoflíku byl prostředek a poté oba konce provlékněte korálkem. Je žádoucí, aby z korálku drátek několik centimetrů stále koukal. 

Džínovou kapsičku naplňte sušenou levandulí. Na konci zavažte šňůrkou tak, aby zbývající část byla velká, že bude vypadat jako límeček. Drátky nasuňte zavázaným sáčkem dovnitř /v případě tužší látky by neměl být problém tam drátek dostat/. Hlavička je teď k tělíčku jemně uchycená a je dobré ji do límečku ještě vlepit tavnou pistolí.

Na závěr přilepte křídla, kousek ozdobné stužky či krajky tavnou pistolí a PŘIVOŇTE!

lavender angel

lavender angel

Nezapomeňte se nám se svými výtvory pochlubit. Rádi je zkoukneme ve Facebook skupině

DIY s Kreativatelier

Hodně zábavy přeje

Ester