Event & Teambuilding

 

Kreativita na eventech a ve firmách

Čím například můžeme zaujmout vaše hosty najdete 

ZDE

Realizovali jsme

TUTO ČÁST WEBU UPRAVUJEME. Budeme rádi, pokud ji navštívíte později!


Míchání vlastních vonných kompozic koupelových solí

Od zadavatele Viera Events jsme dostali příležitost připravit workshop, kde si hosté mohli sami, či s naší asistencí namíchat vybrané vonné kompozice koupelové soli. Akce proběhla v úchvatných prostorech - Pražská křižovatka - kostel sv. Anny.

workshop

workshop

Vánoční tvoření na Letišti Praha

Realizovali jsme sérii vánočních workshopů pro zaměstnance Letiště Praha.

Prvním tvořením byli andílci z hliníkových kapslí. Jsou něžným dárkem pro štěstí.

andilci

andílci tým

Dalším tématem bylo tvoření vánočních svícnů.

workshop svícny

pyrografie workshop

Jiný termín byl věnován adventním věncům.

teambuilding

workshop věnce

Sérii předvánočních workshopů jsme uzavřeli tvorbou vánočních visaček a jmenovek. Využili jsme krasopisné pomůcky jako brush pen, různá vánoční razítka a někteří zájemci využili i možnosti vytvořit si embossovaná přání za pomoci strojku BigShot.

workshop teambuilding

workshop team building

Vánoční tvorba pro Knight Frank s.r.o. v Café Koruna

Protože většina účastníků tohoto eventu byli muži, dostali možnost vyrobit vlastnoručně vánoční dárek v podobě podtácku pod nápoje. Na večírkovém miniworkshopu tak měli příležitost vyzkoušet si pyrograficku pájku.

workshop pyrografie

workshop pyrografie

Vánoční dílna pro děti s Baby Office

V paláci Myslbek jsme se stali součástí mikulášské a s dětmi vyráběli jmenovky na dárky a přáníčka. Kdo chtěl, psal, či kreslil ještě narychlo Ježíškovi.

papírová dílna

dopis Ježíškovi

Kryštofkemp 2018 - workshop Krasopsaní

Seznamovali jsme s půvaby ručního psaní děti, dámy i pány. Bylo možné si u nás vyzkoušet psaní jak tzv. brush peny, tak perkem. Někteří u nás potrénovali opravdu svědomitě, jiní napsali alespoň pohled kapele.

krasopsani

workshop krasopis

workshop krasopsaní

workshop krasopis


Dětská dílna pro bankovního klienta 

Původní zadání, od našeho zadavatele - BabyOffice, na hliníkové kapsle znělo sice na naše oblíbené andílky, ale vzhledem k letním teplotám jsme nabídli i koncept tvoření pirátů. Jako druhou aktivitu jsme měli techniku stringart. Vždy se hrozně bojíme o prstíky dětí. Ony jsou však vždy strašně šikovné! A proto jsme měli připravený také motiv s letní tématikou ve tvaru kotvy. Akce proběhla v krásných prostorech Werichovy vily.  

workshop upcycling

workshop stringart

Tvořivý workshop během představování nového produktu firmy LÓreal.

S nadšením jsme se připojili k akci, na které byly přestavovány novinky vlasové kosmetiky od L'Oreal. Hosty byly bloggerky a tak pro pobavení jsme realizovali workshop zdobení denimových bund. Cvočky, nažehlovačky, odznáčky, korálky, barvy na textil. Smělo se vše! Někdo se toho nebál a ostře se opřel i do nůžek!

workshop denim

 Upcycling tvoření hliníkových šperků v Hypoteční bance

Pro Hypoteční banku jsme tvořili upcycling šperky z hliníkových komponentů již na jejich outdoorové akci. Další příležitostí pro stejné tvoření byla jejich akce, na které představovali v jejich centrále projekt "Český ostrovní dům". Jedná se o téma soběstačnosti a šetrnějšího provozu budov. 

upcycling tvoření

upcycling tvoření

Upcycling tvoření pro Nespresso

V zadání agentury Advenio s.r.o. jsme dostali příležitost poprvé realizovat upcycling tvoření z hliníkových kapslí. Účastníky akce byly především dámy, které se tvorby zhostily velmi zdatně.