Velikonoční tvoření

 Velikonoční tvoření

V Kreativatelier jsou pro nás sezónní tvoření výzvou. Na jaro se již těšíme a připravili jsme si pro vás několik inspirací. Na daná témata můžete poptat:

- workshop /zorganizujeme pro skupinu čtyř a více osob/

-  aktivitu na eventy pro zákazníky či zaměstnance, family days a podobně 

Velikonoční malování voskem

Dekorování kraslic voskem je tradiční technika, kterou s vhodnými pomůckami zvládne každý!  Zdobit lze tradiční kraslice, nově pak máme v nabídce i malování na svíčky ve tvaru vajíček. Pro nácvik či pro děti je možné tuto techniku použít i na tvary vajíček z papíru.

kraslice svíčkavajíčka voskem

Filcová kuřátka

Kuřátka jsou neodmyslitelným symbolem jara. Připravili jsme si pro vás variantu dekorace, která je vhodná k zavěšení na větvičku do každé vázy. Jde o jednoduchou minimalistickou dekoraci, která se tvoří z filcu. Kuřátka lze určitě zhotovit také z papíru, případně materiálu moosgumi. Používat lze jak tavná pistole, či pár stehů jehlou a nití. K zavěšení stačí už jen upevnit kousek silonového vlasce. 

kuřátko filc

Jarní decoupage

Decoupage představuje techniku, která se těší oblibě v podstatě nepřetržitě. Má pro to několik předpokladů. Jako dekorační technika lze využívat pro široké spektrum materiálů. Lze ji kombinovat i s dalšími technikami, jako je krakelování, strukturovací pasty a jiné.  Na workshopech u nás v atelieru Vám můžeme nachystat různé XL plechovky, které využijete jako úložné dózy třeba v kuchyni. Střádáme také zajímavé skleněné lahve, které mohou sloužit jako vázy. 

Pro potřeby eventů pak můžeme zajistit vajíčka z papírové drti, na kterých jarní motivy rychle schnou. Na přání můžeme zajistit i vyfouknuté kraslice. Efektní jsou pak i obrázky na dřevěných podložkách.

Jsme letitými lovci krásných motivů pro tuto techniku a naše sbírka se v podstatě neustále rozšiřuje.

decoupage zajícdecoupage aranžmá

decoupage ubrousky

jarní pyrografie

Technika pyrografie představuje tvoření za pomoci pájky, se kterou je třeba dbát velké pozornosti a zabránit popálení. Toto tvoření není vhodné pro děti. Pyrografická pájka však dokáže zaujmout naopak muže. Pro velikonoční tvoření můžeme zajistit překližkové polotovary v jarních motivech. 

pyrografie kuře

Falešný patchwork

Falešný patchwork je nenáročná technika, kdy se do zářezů do polystyrenových tvarů - pro jarní účely vajíček vtlačují kousky látek. Pestrobarevnými kombinacemi těchto látek a strukturou řezů pak vznikají originální ornamenty. Technika není vzhledem k použití řezných nástrojů vhodná pro děti. Jinak je časově nenáročná a zvládnutelná pro každého.

falešný patchworkfalešný patchwork


Zaujala vás nabídka našeho tvoření? Potřebujete přizpůsobit tvoření pro vaše účely? Nevíte, zda je vhodné pro vaši akci? Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy!

Kde můžete vidět něco z akcí, které jsme našim klientům pomáhali realizovat?

Facebook Kreativatelier

Kreativatelier EVENT