Poděkování učitelům

vysvědčení

Závěr školního roku se nezadržitelně blíží a možná se také zamýšlíte, jak poděkovat za péči o Vaše ratolesti paní učitelce. 

paní učitelce

Paní učitelky a páni učitelé jsou lidé, kteří tráví s našimi dětmi velkou část dne. Takže si naši pozornost a poděkování zaslouží.

Tak tady nějaké naše tipy: 

Květiny

Klasika, každou ženu potěší. Nebojte se jemně vybočit a namísto řezané vazby, kterých paní učitelky nesou v den vysvědčení plnou náruč, zvolte trochu jinou verzi. Takový květník s kvetoucí levandulí si paní učitelka jistě dá ráda na chalupu či balkón. Navíc můžete s dětmi vyrobit milý zápich /např. na špejli s motivem vystřiženým z tvrdého papíru/. 

Slunečnice

Na fotografiích se balení v celofánu příliš nevyjímá, v reálu však vytvoří slavnostnější dojem. 

slunečnice

Je na Vás, za co chcete panu učiteli, či paní učitelce poděkovat. Máte-li průšviháře, tak dávku trpělivosti to paní učitelku jistě stálo. :-)

minikvetinky

Květinky v miniverzi potěší například i paní učitelky, které vedou různé kroužky, nebo družinu. 

Handmade výrobky 

Vzhledek k šikovnosti, kterou paní učitelky nejen z družiny oplývají, se pohybujeme na tenkém ledě. Handmade výrobek by tak měl být trošku vyšší liga. Pokud je Vaším hobby výroba šperků, tak pak se toho nebojte. Možná vynikáte výrobou vynikající marmelády, nebo nakládáte báječné houby. Kvalitní potraviny jsou dnes poptávaným zbožím. Pokud tedy vyberete variantu v líbivé skleničce, máte velké šance potěšit i paní učitelky. 

Osobitý vzkaz

Na co jsme se tentokrát zaměřili jsou texty. V našem provedení je můžete vidět na hrníčcích. Variant, kam je napsat je jistě více. Mohou to být visačky, cedulky na špejli jako zápich a podobně.

hrníčky učitelům

Hrníček pro tělocvikáře není pouze vtip, když máte malého, nadšeného sportovce. :-)

Také si vzpomínáte na svoji první paní učitelku? Vsadíme se, že její tvář i jméno si vybavíte již navždy. Protože byla prostě první, takže "jednička". 

Další texty hovoří o tom, co vlastně profese pedagoga představuje. Jejich role je totiž v životě našich dětí velmi výjmečná.  

hrníčky učitelům

Texty těchto hrníčků jsou ponechány v angličtině, jestli zvolíte překlad je na Vás. 

1) Učitelé zasazují semínka znalostí, která budou růst navždy. 

2) Vliv dobrého učitele se nemůže nikdy vymazat. 

3) Učitelé žijí navždy v srdcích, kterých se dotkli.

Máte v plánu jiný nápad? Podělte se o něj v naší facebook skupině: DIY s Kreativatelier!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  _

Zaujalo Vás psaní na hrníčky? Líbil by se Vám takový workshop?

Zvažujeme ho zařadit do podzimních měsíců!

KRÁSNÉ PRÁZDNINY!