Naše služby

Pořádáme tvořivé tématické workshopy

Jsou pro všechny, kteří rádi relaxují u tvoření, nebo se chtějí seznámit nějakou technikou či materiálem. Workshopy jsou pořádány v přátelské atmosféře v počtu maximálně 10-ti účastníků. Termíny workshopů najdete v e-shopu či na našem Facebook profilu. 

Umožňujeme vám realizovat si vlastní projekt

Takzvané hodinové dílny vám umožňují realizovat to, do čeho se vám nechce pouštět ve vašem domově. To vše s využitím různých potřeb a nástrojů ke tvoření, které jsou u nás během hodinových dílen k zapůjčení. Disponujeme i vybraným materiálem, ale můžete si přinést i vlastní. U nás například vždy najdete inspiraci a návod, co vyrobit jako handmade dárek. Dárky si v rámci hodinových dílen můžete také zdarma zabalit. Zajímá vás, co je u nás k dispozici? Navštivte náš Pinterest profil /přihlásíte se snadno pomocí svého Facebook či Google účtu/. 

U hodinových dílen je stanovena hodinová sazba 150 Kč a počítá se každá započatá hodina. Máme k dispozici i zvýhodněné permanentky /již od 5-ti hodin/ a dostupné jsou i jako dárkové poukazy. Pro informace o vypsaných hodinových dílnách sledujte náš Facebook profil. 

Pronajímáme prostor tvořivcům, 

kteří si chtějí uspořádat vlastní workshop a potřebují vhodné zázemí. Ať již jako lektor, nebo chtějí uzavřenou skupinu pro tvoření z naší nabídky. Pro podmínky nás neváhejte oslovit. 

Pořádání narozeninových oslav

pro mladé slečny. Jsme připraveni nachystat narozeninovou oslavu, při které se mladé dámy nebudou nudit! Samy si něo vytvoří, přichystán jim bude i selfie foto koutek a určitě se domluvíme i na zajištění občerstvení. Narozeninové oslavy zajistíme na míru. Program doladíme společně. Neváhejte nás poptat. 

Tvořivé programy pro firemní zákazníky

Do počtu 10-ti účastniků zajistíme tvořivý program v našem atelieru jako teambuilding. Jsme schopni zajistit i tvořivý program na teambuildingu, eventu či pro vaše zákazníky na vybraném místě. Vaše potřeby jsou pro nás výzva. Rádi se budeme podílet na programu, který bude korespondovat s vaší obchodní náplní.